Wspieramy zdrowie, well-being i jakość pracy pracowników oraz
odpowiadamy na wyzwania liderów biznesu

Your Health
is our Technology

Blog - roślinność we wnętrzach

23 08.2019

Oferta pracy - montażysta zieleni systemowej do biur

Naszą misją jest przybliżanie człowieka do natury za pomocą zaawansowanej technologii, niezawodnych rozwiązań i dobrego designu. Głęboko wierzymy, że łącząc te elementy dbamy o well-being - wpływamy na zdrowie, wydajność pracy i zadowolenie z życia, budując optymalny work-life balance.

Poszukujemy osoby na stanowisko Montażysty zieleni systemowej do biur, który będzie odpowiadał za sprawną realizację projektów dotyczących zielonych ścian (zaopatrzenie, prace montażowe), jak również zaangażuje się w prace B+R nad rozwojem naszej autorskiej technologii zielonych ścian.

Zakres obowiązków:

- udział w pracach konstrukcyjno-montażowych przy prototypach nowych produktów oraz procedurach testowych;

-koordynacja zaopatrzenia od podwykonawców i nadzór nad stanami magazynowymi elementów składowych produktów;

- Integracja/składanie gotowych produktów i prace montażowe na miejscu realizacji u klienta.

Wymagania niezbędne:

- minimum dwa lata doświadczenia w pracy w jednej z poniższych branż lub pokrewnej: wykończenia/remonty (fit-out) biur/obiektów komercyjnych, budowlane prace wykończeniowe, montażowa (meble biurowe/kuchenne), produkcyjna stolarka/ślusarska, reklamowa/wystawiennicza (budowa stoisk targowych);

- zaawansowane umiejętności techniczne, manualne i montażowe;

- znajomość materiałów budowlanych;

- wprawa w posługiwaniu się elektronarzędziami;

- znajomość zagadnień dotyczących instalacji wodno-kanalizacyjnych i elektrycznych;

- samodzielność w organizacji pracy;

- sprawność w komunikacji;

- punktualność i realizacja zleceń w terminie;

- umiejętność planowania i pracy pod presją czasu;

- dokładność i skrupulatność;

- umiejętność czytania rysunków technicznych;

- czynne prawo jazdy kat. B (w tym umiejętność prowadzenia auta dostawczego z przyczepą do 3,5t);

- gotowość do wyjazdów na realizacje do Niemiec (Berlin, 1 w miesiącu na 2-3 dni).

Mile widziane:

- zamiłowanie do majsterkowania lub umiejętności związane z meblarstwem/stolarstwem

- umiejętność tworzenia rysunków technicznych w programach graficznych

- znajomość technologii druku 3d oraz technik prototypowania/testowania

- znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę;

- doskonałą możliwość rozwoju;

- praca w zespole wdrażającym innowacyjny projekt badawczo-rozwojowy;

- uczestnictwo w ciekawych projektach i realizacjach dla prestiżowych klientów;

- możliwość realizacji własnych ciekawych pomysłów i rozwiązań.

Prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@wertykalni.pl do dnia 30 sierpnia br., skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dane kontaktowe

+48 513 168 559

ul. Kolejowa 15/17
01-217 Warszawa, Polska

pon - pt: 8:00 - 16:00

facebook instagram

Zaufali Nam

kimisushi
buromobel experte
business link
efinity
golabek fin
la beaute
level27
matex
muzeum powstawnia warszawskiego
skanska