Wspieramy zdrowie, well-being i jakość pracy pracowników oraz
odpowiadamy na wyzwania liderów biznesu

Blog - roślinność we wnętrzach

04 11.2019

Oferta pracy: Ogrodnik - Koordynator realizacji

Oferta pracy - montażysta zieleni systemowej do biur

4NatureSystem - Wertykalni.pl - Naszą misją jest przybliżanie człowieka do natury za pomocą zaawansowanej technologii, niezawodnych rozwiązań i dobrego designu. Głęboko wierzymy, że łącząc te elementy dbamy o well-being - wpływamy na zdrowie, wydajność pracy i zadowolenie z życia, budując optymalny work-life balance.

Poszukujemy osoby na stanowisko Ogrodnik - Koordynator realizacji, która będzie odpowiadać za sprawną realizację projektów dotyczących zielonych ścian w zakresie projektowania oraz roślin, jak również zaangażuje się w prace B+R nad rozwojem naszej autorskiej technologii zielonych ścian.

Zakres obowiązków:

  • koordynacja realizacji dot. zieleni systemowej i wertykalnej: m.in. projektowanie obsadzeń roślinnych, nadzór nad zespołem przygotowującym produkty z mchu oraz nadzór nad ich montażem u Klienta;
  • koordynacja i udział w cyklicznych pracach serwisowych i pielęgnacyjnych roślin;
  • realizacja planu badawczego i doświadczeń w ramach prac B+R nad roślinami oraz mchem stabilizowanym;
  • udział w pracach projektowych przy prototypach nowych produktów oraz procedurach testowych;
  • zakupy materiału roślinnego, mchu oraz współpraca z dostawcami.

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie w jednej z następujących specjalności: architektura krajobrazu, ogrodnictwo, architektura, architektura wnętrz;
  • minimum dwa lata doświadczenia w pracy w jednej z poniższych branż lub pokrewnej: projektowanie ogrodów, ogrodnictwo, pielęgnacja lub hodowla roślin, prace badawczo-rozwojowe w zakresie roślin,
  • doskonała znajomość potrzeb pielęgnacyjnych roślin poparta min. znajomością potrzeb wodnych i świetlnych konkretnych gatunków roślin, ich cyklu wegetacyjnego, nawożenia i ochrony;
  • samodzielność w organizacji pracy własnej i podległego zespołu;
  • sprawność w komunikacji;
  • punktualność i realizacja zleceń w terminie;
  • umiejętność planowania i pracy pod presją czasu;
  • dokładność i skrupulatność;
  • czynne prawo jazdy kat. B (w tym umiejętność prowadzenia małego auta dostawczego);
  • proaktywność w rozwiązywaniu problemów i mentalność typu: Zróbmy to!

Mile widziane:

  • doświadczenie z zielenią wertykalną/zielonymi ścianami oraz/lub mchem stabilizowanym;
  • zainteresowanie pracami B+R dot. wpływu roślinności na człowieka oraz chęć eksperymentowania z roślinami;
  • umiejętność projektowania, tworzenia rysunków technicznych oraz wizualizacji w programach graficznych;
  • znajomość środowiska projektantów biur/fit-out;

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę;
  • doskonałą możliwość rozwoju;
  • praca w zespole wdrażającym innowacyjny projekt badawczo-rozwojowy;
  • uczestnictwo w ciekawych projektach i realizacjach dla prestiżowych klientów;
  • możliwość realizacji własnych ciekawych pomysłów i rozwiązań.

Prosimy o przesyłanie CV na adres rekrutacja@wertykalni.pl do dnia 15 listopada br., skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Napisz do nas ››

Zaufali Nam

kimisushi
buromobel experte
business link
efinity
golabek fin
h_and_m
katalog2019
la beaute
level27
matex
muzeum powstawnia warszawskiego
skanska