Wspieramy zdrowie, well-being i jakość pracy pracowników oraz
odpowiadamy na wyzwania liderów biznesu

Blog - roślinność we wnętrzach

02 03.2020

Oferta pracy - account executive

Misją 4Nature System Wertykalni jest wpieranie firm w utrzymaniu talentów przez przybliżanie człowiekowi natury wspartej zaawansowaną technologią. Nasze zielone rozwiązania cechuje niezawodność i wyjątkowy design. Głęboko wierzymy, że łącząc te elementy dbamy o well-being pracownika. Wpływamy pozytywnie na jego zdrowie, zadowolenie i jakość pracy. Do naszego Zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Account Executive, która będzie odpowiadać za sprzedaż produktów i usług oraz aktywne pozyskiwanie nowych możliwości sprzedażowych na rynku polskim i niemieckim.

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych użytkujących biura klasy A/A+;
  • realizacja celów sprzedażowych;
  • budowa i zarządzanie kanałami sprzedaży;
  • utrzymywanie i budowanie  relacji z Klientami (kontakt osobisty, mailowy i telefoniczny);
  • analiza potrzeb klientów i i przygotowywanie ofert
  • przygotowywanie ofert i prezentacji oraz przedstawianie ich klientom;
  • współpracę z zespołem rozwoju produktu oraz i realizacji firmy.

Wymagania:

  • min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży w segmencie B2B
  • samodzielność, sprawność w komunikacji i negocjacji oraz odpowiedzialność i nastawienie na realizację celów;
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego;
  • proaktywność w rozwiązywaniu problemów i przedsiębiorczą mentalność typu: Zróbmy to!

Mile widziane:

  • znajomość środowiska architektów oraz projektantów biur/fit-out;
  • znajomość nowoczesnych narzędzi wspierających proces sprzedaży (CRM);
  • doświadczenie w pracy w środowisku startup;
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze;
  • atrakcyjne wynagrodzenie połączone z systemem premiowym oraz możliwością uzyskania opcji na udziały (option pool);
  • budowanie własnego i wyłącznego portfela Klientów oraz własnego zespołu sprzedażowego; możliwość rozwoju oraz dużą samodzielność i niezależność;
  • pracę w zespole wdrażającym produkt na bazie innowacyjnego projektu badawczo-rozwojowego;
  • uczestnictwo w ciekawych projektach i realizacjach dla prestiżowych Klientów;
  • pracę w dynamicznie rozwijającym się startup w innowacyjnej branży proptech;
  • udział w szkoleniach oraz mentoringu z zakresu sprzedaży;
  • możliwość wdrażania własnych ciekawych pomysłów i rozwiązań.

Prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@wertykalni.pl skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Napisz do nas ››

Zaufali Nam

kimisushi
buromobel experte
business link
efinity
golabek fin
h_and_m
katalog2019
la beaute
level27
matex
muzeum powstawnia warszawskiego
skanska