Wspieramy zdrowie, well-being i jakość pracy pracowników oraz
odpowiadamy na wyzwania liderów biznesu

Your Health
is our Technology

Blog - roślinność we wnętrzach

23 08.2019

Oferta pracy - koordynator realizacji zieleni systemowej

Naszą misją jest przybliżanie człowieka do natury za pomocą zaawansowanej technologii, niezawodnych rozwiązań i dobrego designu. Głęboko wierzymy, że łącząc te elementy dbamy o well-being - wpływamy na zdrowie, wydajność pracy i zadowolenie z życia, budując optymalny work-life balance.

Poszukujemy osoby na stanowisko Koordynator realizacji zieleni systemowej, która będzie odpowiadać za sprawną realizację projektów dotyczących zielonych ścian w zakresie projektowania oraz roślin, jak również zaangażuje się w prace B+R nad rozwojem naszej autorskiej technologii zielonych ścian.

Zakres obowiązków:

- koordynacja realizacji dot. zieleni systemowej i wertykalnej: m.in. projektowanie obsadzeń roślinnych, nadzór nad zespołem przygotowującym produkty z mchu oraz nadzór nad ich montażem u Klienta;

- koordynacja i udział w cyklicznych pracach serwisowych i pielęgnacyjnych roślin;

- realizacja planu badawczego i doświadczeń w ramach prac B+R nad roślinami oraz mchem stabilizowanym;

- udział w pracach projektowych przy prototypach nowych produktów oraz procedurach testowych;

- zakupy materiału roślinnego, mchu oraz współpraca z dostawcami.

Wymagania niezbędne:

- wykształcenie w jednej z następujących specjalności: architektura krajobrazu, ogrodnictwo, architektura, architektura wnętrz;

- minimum dwa lata doświadczenia w pracy w jednej z poniższych branż lub pokrewnej: projektowanie wykończeń/remontów biur/obiektów komercyjnych (fit-out/refit/furnishing), projektowanie ogrodów, ogrodnictwo, pielęgnacja lub hodowla roślin, prace badawczo-rozwojowe w zakresie roślin,

- doskonała znajomość potrzeb pielęgnacyjnych roślin poparta min. znajomością potrzeb wodnych i świetlnych konkretnych gatunków roślin, ich cyklu wegetacyjnego, nawożenia i ochrony;

- samodzielność w organizacji pracy własnej i podległego zespołu;

- sprawność w komunikacji;

- punktualność i realizacja zleceń w terminie;

- umiejętność planowania i pracy pod presją czasu;

- dokładność i skrupulatność;

- umiejętność projektowania i tworzenia w programach graficznych, mi.n. AutoCad;

- czynne prawo jazdy kat. B (w tym umiejętność prowadzenia małego auta dostawczego);

- proaktywność w rozwiązywaniu problemów i mentalność typu: Zróbmy to!

Mile widziane:

- doświadczenie z zielenią wertykalną/zielonymi ścianami oraz/lub mchem stabilizowanym;

- zainteresowanie pracami B+R dot. wpływu roślinności na człowieka oraz chęć eksperymentowania z roślinami;

- umiejętność tworzenia rysunków technicznych w programach graficznych;

- znajomość środowiska projektantów biur/fit-out;

- umiejętność tworzenia wizualizacji w programach graficznych.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę;

- doskonałą możliwość rozwoju;

- praca w zespole wdrażającym innowacyjny projekt badawczo-rozwojowy;

- uczestnictwo w ciekawych projektach i realizacjach dla prestiżowych klientów;

- możliwość realizacji własnych ciekawych pomysłów i rozwiązań.

Prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@wertykalni.pl do dnia 30 sierpnia br., skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dane kontaktowe

+48 513 168 559

ul. Kolejowa 15/17
01-217 Warszawa, Polska

pon - pt: 8:00 - 16:00

facebook instagram

Zaufali Nam

kimisushi
buromobel experte
business link
efinity
golabek fin
la beaute
level27
matex
muzeum powstawnia warszawskiego
skanska