• flaga UE

Oferta pracy - Kierownik Serwisu Zieleni

Misją 4Nature System Wertykalni jest tworzenie zdrowych i przyjaznych miejsc pracy przez przybliżanie człowiekowi natury wspartej zaawansowaną technologią. Nasze zielone rozwiązania cechuje niezawodność i wyjątkowy design.

Głęboko wierzymy, że łącząc te elementy dbamy o well-being pracownika wpływamy pozytywnie na jego zdrowie, zadowolenie i jakość pracy.

W związku z pozyskaniem rundy inwestycyjnej oraz wprowadzeniem nowej linii produktów, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Serwisu Zieleni

która będzie odpowiadać za Zespół Serwisu Zieleni, w tym opiekę nad roślinami oraz realizację prac badawczych dotyczących rozwoju autorskiej technologii zielonych ścian.

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja oraz udział w cyklicznych pracach serwisowo-pielęgnacyjnych roślin u Klientów firmy;
  • Optymalizacja procesów i zarządzanie Zespołem Serwisu Zieleni;
  • Realizacja prac badawczo-rozwojowych nad roślinami i prototypami nowych produktów;
  • Planowanie i realizacja zakupów materiału roślinnego.

Wymagania niezbędne:

  • 5-lat doświadczenia w pracy w jednej z poniższych branż: ogrodnictwo, pielęgnacja lub hodowla roślin
  • ozdobnych, prace badawcze lub ochronne w zakresie roślin;
  • Wykształcenie wyższe w jednym z następujących kierunków: ogrodnictwo, biotechnologia, ochrona
  • zdrowia roślin, architektura krajobrazu, biologia;
  • Doskonała znajomość potrzeb pielęgnacyjnych roślin ozdobnych: nawożenia, ochrony, potrzeb wodnych;
  • Komunikatywność;
  • Samodzielność i umiejętność planowania pracy swojej i podległego Zespołu;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Proaktywność w rozwiązywaniu problemów i mentalność typu: Zróbmy to!

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z zielenią wertykalną/zielonymi ścianami;
  • Znajomość narzędzi do Lean management typu Trello/Asana oraz znajomość Excel;
  • Zainteresowanie pracami badawczo-rozwojowymi w zakresie optymalizacji pielęgnacji i ochrony roślin;
  • Umiejętność pracy w dynamicznych warunkach Spółki start-upowej.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, z podstawą w przedziale: 4.800-6.200 PLN;
  • Premię uzależnioną od osiąganych wyników;
  • Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się Spółce, opracowującej innowacyjne rozwiązania z zakresu łączenia roślin oraz nowoczesnych technologii (m.in. IoT);
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej (Medicover);
  • Karta sportowa;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Dofinansowanie kursów i szkoleń;
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach i realizacjach dla prestiżowych klientów;
  • Możliwość wdrażania własnych ciekawych pomysłów i rozwiązań.

Prosimy o przesyłanie CV, skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Pobierz aplikację:
app store
google play